رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مبانی کنترل دسترسی: کارت ها و خوانندگان

شایع ترین کارت دسترسی در سراسر جهان یک کارت مجاورت است. کارت های نزدیکی شامل تراشه کامپیوتر است که انرژی فرکانس رادیویی را از خواننده دریافت می کند و پردازنده آن شماره کارت را به خواننده انتقال می دهد . با این وجود این کارتها محدودیت دارند. آنها در محدوده فرکانس کم و محدود و بدون ویژگی های امنیتی اضافی مانند ارتباط دو طرفه، فضای حافظه و پردازش قدرت برای برنامه های دیگر انتقال می یابند. داده ها نیز بدون رمزگذاری منتقل می شوند و بیشتر به حملات حساس می شوند.

کارت های هوشمند برخی از فناوری های جدیدتر در صنعت کنترل دسترسی هستند. این می تواند کارت های هوشمند تماس یا بدون تماس باشد. یک کارت هوشمند تماس شامل یک تراشه ریز پردازنده جاسازی شده است. اینها اغلب برای دسترسی منطقی مورد استفاده قرار می گیرند - ورود به کامپیوتر امن، رمزگذاری داده یا امضای سند اگر PKI درگیر باشد. یک کارت هوشمند بدون تماس، اساسا یک مینی کامپیوتر است. این یک ریزپردازنده، حافظه، برنامه های نرم افزاری، امنیت و موارد دیگر را دارد. این توان خود را از امواج رادیویی الکترومغناطیسی از خواننده، شبیه به کارت های مجاورت می گیرد. فرمت های شماره کارت سفارشی می تواند برای فرمت استاندارد 26 بیتی استفاده شود. این لایه امنیتی را اضافه می کند، اما مطمئن شوید که خواننده شما بتواند فرمت های سفارشی یا غير استاندارد را مدیریت کند.