رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خوان RFID: لباس هتل Managementrationalization

بنابراین آغاز شده thatmore و مردم بیشتر به هدف RFIDtechnology بازار، حتی beganusing هتل تکنولوژی RFID برای ردیابی خوانندگان به طور گسترده ای استفاده می شود، RFID و کارت و manageemployee لباس کار می کنند.

هتل ها بالا پایان خود لباس ofcustom تنظیم به عنوان پس محدود سفارشی، را داشته باشد، در معرض کمبود لباس. Peopletend به کار در بیمار fittinguniforms، که تا حد زیادی تحت تاثیر قرار تصویر هتل لباس.

برچسب RFID کوچک هر کت تی شرت، شلوار andother لوازم جانبی. هنگامی که یک کارمند در حالی که در محل کار، او گزارش ManagementDepartment یکنواخت و مجموعه با سایز لباس را دریافت. بود من کد برچسب oneach قطعه ای از لباس desktopRFID لباس خواننده خواندن برچسب شناسه issent شماره به پایگاه داده، پایگاه داده شناسه eachlabel مربوط به و دریافت شماره employeeID.

هنگامی که یک کارمند با استفاده از لباس که شما arefinished را کامل مدیریت یکنواخت پشت tohotel لباس لباس Department.Where است که piecesone توسط یکی، دیگر یک RFID خوان readthe لباس برچسب، سیستم خواهد شد و سپس sendthem به هتل خشکشویی و تمیز کردن خشک می توانید و نرم افزار زدن هر قطعه clothinghas به انبار فرستاده شده.

RFID سیستم را بهبود می بخشد managementefficiency یکنواخت و ساده کردن فرآیندهای مدیریت.