رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اتلاف برق RFID: کوليس خوان

با توسعه خوانندگان RFID تکنولوژی RFID بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود. آن گزارش شد که شروع به کاربرد فن آوری RFID در صنعت فاضلاب، تکنولوژی برای اولین بار در کشور است.
در زندگی زباله دریافت فرایند عرضه در، از طریق ماشین خوان و زباله بشکه شانگ تجهیزات الکترونیکی برچسب RFID سیستم به طور خودکار می تواند مجموعه زندگی منبع زباله و زباله اطلاعات بشکه و در هر بشکه در داخل زباله متر سنگین، دست آورد گفت: به طور خودکار مجموعه سنگین و بی سیم و ارسال زمان واقعی,, نیز در تمام جامعه تمام بشکه زباله گفت: داده های سنگین برای پردازش انبوه می تواند ، آپلود به سرور پایان.
در مرتب سازی فرآیند با استفاده از "اینترنت +" تکنولوژی ساخت زباله، بهداشت وسایل نقلیه، ایستگاه، پیوند بین گیاهان پردازش، کل فرایند ردیابی جمع آوری زباله و حمل و نقل حمل و نقل و پردازش، بیشتر به بهداشت و مدیریت دقیق ترویج. زباله کامیون نیز می توانید شناسایی که آیا زباله برای بازیافت مواد از منبع برای ترویج بازیافت زباله.
استفاده از تکنولوژی RFID در صنعت زباله تا حد زیادی شتاب سرعت و کارایی زباله زندگی مردم ساده تر ساخت.