رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

خوان RFID: سیستم حضور و غیاب دانشجو

با توسعه فناوری اطلاعات در همه جا در زندگی کارت هوشمند. کارت های RFID و خوان RFID است به تدریج جایگزین کارت آیسی تماس نوع معمولی، تبدیل شدن به روند جدید در زمینه کارت های هوشمند.
کارت های RFID با توجه به ترکیب موفقیت آمیز RFID و آیسی کارت فن آوری, حل مشکل منبع آزاد و بدون تماس، بنابراین، مزیت های غیر قابل مقایسه با کارت های مغناطیسی و بدون تماس کارت آیسی است. RFID کارت ناشی از آنتن تراشه IC را به طور کامل محصور در استاندارد کارت پی وی سی، بخشی در معرض. سیستم حضور و غیاب دانش آموز با استفاده از تکنولوژی شناسایی فرکانس رادیویی و حضور و غیاب دانش آموزان و سوابق و توابع دیگر.
از طریق تماس رول مغناطیسی و بدون تماس کارت آیسی برای دانش آموزان کلاس حضور مدیریت مدارک می تواند وقت گیر و مستعد ابتلا به دخالت و بدون تماس RFID سیستم حضور و غیاب مدارس با استفاده از فرکانس رادیویی فناوری در مدیریت حضور و غیاب دانش آموزان هر دو راحت و صرفه جویی در وقت. سیستم حضور و غیاب دانشجویی ساخته شده از فرستنده و خوان های RFID، transponder برچسب ها (کارت های) و پشتیبانی کارت خوان RFID مدار طیف U2270B RF دستگاه ایستگاه پایه و خود استاد حمایت دستگاه های زنجیره ای و محیطی رابط (صفحه کلید ساعت ال سی دی و ماژول سریال).
طراحی سیستم حضور و غیاب دانش آموز هسته خوان RFID، خوان RFID ایستگاه پایه RF کلید دستگاه، دستگاه اطلاعات اصلی مدولاسیون انتقال و وظایف کشف RF و داده ها است.